Expositie 80 gezichten
Gorredijk
Vanaf 12 april presenteert Museum Opsterlân het indrukwekkende project 80 Gezichten van de Canadees-Nederlandse fotograaf Jason van Bruggen.
Neem alvast een kijkje
De Canadees-Nederlandse fotograaf Jason van Bruggen is druk bezig met de uitvoering van een bijzonder bevrijdingsinitiatief. Met een fotocamera en een opnameapparaat bezoekt hij mensen die hun herinneringen aan de Tweede Wereldoorlog en de bevrijding door de Canadese troepen met hem willen delen. De oudste van zijn gesprekspartners is geboren in 1921, de jongste in 1939. Zijn ontmoetingen resulteren in een indrukwekkende serie portretfoto’s en ontroerende verhalen.
Rond het thema 80 Gezichten worden meerdere grote en kleine exposities georganiseerd. Een uitgebreide randprogrammering – met tal van sprekers en activiteiten – is in voorbereiding.
Vanaf 12 april zal in Museum Opsterlân het complete project van Jason van Bruggen te zien zijn.
Hier vind je Expositie 80 gezichten
Museum OpsterlanHoofdstraat 59
8401BW Gorredijk Plan je route
vanaf jouw locatie