Ga naar inhoud

Conny Janssen Danst | Via Berlin | Ragazze Quartet | Normality no more

Schouwburg De Lawei, Drachten

Een reis door de wonderlijke binnenwereld van de ander en onszelf.

Neem alvast een kijkje

Een reis door de wonderlijke binnenwereld van de ander en onszelf.

We hebben allemaal onze eigen persoonlijkheid. Hoe veel laten we daarvan zien? Durven we altijd onszelf te zijn? En wat kunnen we leren van mensen die de wereld anders ervaren en interpreteren dan wijzelf? In Normality No More ā€“ een unieke samensmelting van muziektheater, moderne dans, klassieke muziek en wetenschap ā€“ brengen drie topgezelschappen een ode aan het neurodivergente brein.

Het Ragazze Quartet stelt een ongebruikelijk ensemble samen van strijkers, een percussionist en vocalisten dat zonder pardon switcht tussen stijlen. Met onder andere Ntjam Rosie (zang) en Genevieve Murphy (zang, synthesizer, elektronica) live op het toneel buigen ze Schuberts Winterreise om tot een compleet nieuw alternatief van soulful jazz en pulserende elektropop tot opzwepende dansritmes.


Die contrasten komen ook terug in de choreografie van jonge maker Davide Bellotta. Hij was van 2011 tot 2019 een van de gezichtsbepalende dansers van Conny Janssen Danst. Met Normality No More maakt hij ā€“ onder de coachende leiding van Conny Janssen ā€“ zijn debuut voor de grote zaal.


De Winterreise gaat niet alleen muzikaal, maar ook tekstueel op de schop: Dagmar Slagmolen ā€“ artistiek leider van Via Berlin ā€“ nodigt Lucky Fonz III uit als mede-tekstschrijver met de oorspronkelijke gedichten van MĆ¼ller als uitgangspunt. Zo weven alle zestien performers een compleet eigen verhaal, dat hier en daar totaal ontspoort:Ā 
Normality No More!



Wanneer:
20 maart
Prijsinformatie:
Vanaf ā‚¬Ā 15,00
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Conny Janssen Danst | Via Berlin | Ragazze Quartet | Normality no more
Schouwburg De Lawei

Schouwburg De Lawei
Laweiplein 1
9203 KL Drachten
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten